Wielki sukces ucznia Szkoły Podstawowej w Trzcińsku Zdroju

Radosław Pietrzak uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej w Trzcińsku – Zdroju zajął III miejsce w wojewódzkich eliminacjach XXXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Pożarniczego „Młodzież zapobiega pożarom”. 

Radek reprezentował powiat gryfiński w grupie szkół podstawowych, gdyż w eliminacjach powiatowych zajął I miejsce. W konkursie wojewódzkim uzyskał II miejsce w części teoretycznej (test), a w punktacji końcowej zajął III miejsce z różnicą tylko 1 punktu do ucznia z pozycji II.

Radek już do początku tegorocznych przygotowań wykazywał się znakomitą wiedzą z zakresu wiedzy o tematyce pożarniczej. Sumiennie uczestniczył w przygotowaniach już od klasy IV.

Do tak wielkiego sukcesu naszego ucznia przyczyniła się również współpraca z Panem Pawłem Trzaskosiem z OSP w Trzcińsku – Zdroju, który zawsze służył swoją radą i pomocą.

Maria Kordas
Redakcja

2 Komentarze

  1. A czym tu się chwalić?! " tak wielki sukces" to chłopak miałby w olimpiadzie z polskiego, matematyki, historiii lub języka obcego. Czekamy na " wielki sukces" jakiejś uczennicy z zakresu gotowanie i przetwory domowe....

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A Ty kolego czym możesz się pochwalić? Zazdrosny nieudacznik, żal...

      Usuń
Nowsza Starsza