Zakończenie Sezonu Spławikowego w kole PZW Rurzyca


W niedzielę 14 września odbyła się ostatnia szósta tura zawodów spławikowych w kole PZW nr 7 "Rurzyca" w Chojnie zaliczana do Grand Prix 2016 roku w dyscyplinie spławikowej. Ostatnia tura odbyła się na jeziorze Miejskim w Trzcińsku Zdrój. W zawodach uczestniczyło 18 seniorów i 2 juniorów.

Najlepszymi zawodnikami w ostatniej turze zostali w kategorii Juniorzy  Szymon Adam (1. miejsce) i Robert Węclewski (2. miejsce), w kategorii seniorzy zwyciężył Władysław Pawlik przed Urszulą Nalborską i Waldemarem Szajkiem. Największą za największą rybę (płoć 475g) zdobył Tomasz Najmowicz.

Po podliczeniu wyników z wszystkich zawodów zaliczanych do Grand Prix 2016 za osiągnięcie najlepszych wyników w roku 2016 obrońca tytułu z roku 2015 ponownie został uznany za najlepszego wędkarza roku Ryszard Bocianowski, kolejne miejsca zajęli Władysław Pawlik i Waldemar Szajek. Wśród juniorów najlepszy okazał się Szymon Adam przed Robertem Węclewskim i Barbarą Najmowicz


Zarząd Koła PZW "Rurzyca" serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków wędkarstwa spławikowego na spotkanie "Mikołajkowe" nad wodą 4 grudnia 2016.
Redakcja

2 Komentarze

  1. w zawodach brało udział w treści 2 juniorów a nagrody otrzymało trzech juniorów?

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza