Zespół Defis zagrał koncert w klubie Vega [video][foto]Zespół muzyczny na czele z Karolem Zawrotniakiem zagrał koncert na żywo w klubie muzycznym Vega w miejscowości Trzcińsko Zdrój. Publiki oraz wielkich emocji nie brakowało. 

Blisko 300 osób bawiło się przy utworach takich jak "Niespotykany kolor oczu", "To złamane serce", "Lek na życie" oraz wielu innych. Klub Vega oraz publiczność stanęli na wysokim poziomie pokazując jak należy się bawić podczas koncertu popularnego zespołu disco polo.

Zespół muzyczny Defis na dużych scenach muzycznych zaistniał po udziale Karola Zawrotniaka w programie Disco Star, który jest emitowany w PoloTV (rok 2012). W skład zespołu wchodzą: wcześniej wspomniany Karol Zawrotniak, Dariusz Zieliński, Krzysztof Jasiuk oraz Arkadiusz Stałęga. Grupa pochodzi z Głębokiego koło Cycowa w powiecie łęczyńskim.Wokalista grupy zaistniał już w zerówce , kiedy to zaśpiewał "Bal wszystkich świętych". Od tamtej pory jego kariera pięła się w górę. Wygrywał szkolne festiwale czy też śpiewał w zespole ludowym.

Mało brakowało a dzisiaj być może nie moglibyśmy śpiewać ich utworów, czemu? O tym oraz jak Karol dostał się do grupy i o wielu innych rzeczach będziecie mogli dowiedzieć się z wywiadu, który poprowadził nasz reporter Przemysław Kaweński. Za zdjęcia odpowiedzialny był Jacek Lasowski.

Zapraszamy do oglądania.Redakcja

2 Komentarze

  1. Nie wiem czym się tu jarać, zespół moim zdaniem szału nie zrobił. Generalnie to takie "gwiazdy" tego typu muzyki to zwykli amatorzy, ale wiadomo, dla polaczków cebulaczków bez gustu takie zespoły to "gwiazdy"

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten wasz reporter to jakas masakra niestety... :/

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza