Zderzyły się dwa busy, jedna osoba nie żyje [foto]


Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze ekspresowej S3 na wysokości miejscowości Kunowo (gmina Banie), zderzyły się tam dwa busy. 

Dwie osoby zostały ranne, do wypadku doszło w czwartek 10 listopada przed godziną 7:00 na 23 kilometrze drogi S3 pomiędzy Szczecinem a Myśliborzem.

- Kierujący samochodem bus marki Renault jadący w kierunku Szczecina z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze, uderzył w bariery ochronne, odbił się od nich i uderzył w prawy bok samochodu marki Iveco jadącego w kierunku Szczecina - informuje asp. sztab. Bogumił Prostak - w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący samochodem marki Renault. Pasażer tego pojazdu nie doznał obrażeń ciała. Kierujący samochodem marki Iveco również nie odniósł obrażeń.

Prze kilka godzin kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Ruch w kierunku Szczecina puszczany był przez parking MOP Kunowo.

W nocy temperatura spadła poniżej 0 stopni Celsjusza, w niektórych miejscach termometry wskazały nawet - 6 stopni Celsjusza. Na drogach krajowych województwa zachodniopomorskiego pracuje 37 solarek. Kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność, w niektórych miejscach jezdnie są oblodzone.

fot. KPP Gryfino, OSP Banie
Redakcja

1 Komentarze

  1. Najpierw jest że 2 rannych a na końcu że pasażer i kierowca drugiego nie ponieśli obrażeń -a więc?

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza