Noc Grozy w gryfińskim kinie


Po raz dwudziesty czwarty, w gryfińskim Kinie Gryf spotkają się miłośnicy kina grozy. Nocą z 31 października na 1 listopada 2017 wyświetlone zostaną dwa mrożące krew w żyłach filmy. Podczas kolejnej Nocy Grozy zobaczymy obraz "TO" oraz"Krucyfiks".

Ceny biletów na każdy z filmów wynoszą: 12 zł (ulgowy) i 14 zł (normalny). W tym roku nie przewidujemy sprzedaży karnetów, dostępne będą tylko bilety pojedyncze - informują organizatorzy. 

Bilety na Noc Grozy będą dostępne w sprzedaży w dniu wydarzenia w kasie Kina Gryf od godz. 13:30. Początek pierwszego seansu o godzinie 21:00.

Godzina 21:00 - "Krucyfiks"
Reżyseria: Xavier Gens
Scenariusz: Carey Hayes, Chad Hayes
Produkcja: Wielka Brytania/Rumunia 2017
Czas trwania: 90 minut
Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej. Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?

Godzina 22.45 - "TO"
Reżyseria: Andres Muschietti
Scenariusz: Gary Dauberman, Chase Palmer, Cary Fukunaga
Produkcja: Kanada/USA 2017
Czas trwania: 135 minut
Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje potworny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza