Były radny powiatowy kandyduje do europarlamentu. Kampania "wierszem pisana" zwróciła uwagę telewizji [video]


Jan Gładkow to były radny Rady Powiatu w Gryfinie i członek Zarządu Powiatu. Od lat związany z partią Janusza Korwin - Mikke. W tegorocznych wyborach jest jednym z nielicznych kandydatów z powiatu gryfińskiego do Parlamentu Europejskiego. Jego wystąpienie podczas szczecińskiej konwencji Konfederacji KORWiN Barun Liroy Narodowcy przyciągnęło uwagę stacji TVN24. 

- W ubiegłym tygodniu, 10 maja w Szczecinie miała miejsce regionalna konwencja Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy, na której przemówienie wygłosił doskonale znany w naszym powiecie, gryfiński nauczyciel - dr inż. Jan Gładkow. Przemówienie okazało się być na tyle charakterystyczne, że zaciekawiło zarówno słuchaczy jak i media, część z niego została przedstawiona w sobotnim Szkle Kontaktowym na kanale TVN24 - informuje Estera Ślusarczyk, rzecznik prasowy KWW KWW Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy w SzczecinieNa liście wyborczej Konfederacji do Parlamentu Europejskiego w okręgu 13 (zachodniopomorskie, lubuskie) znalazło się dwóch kandydatów z powiatu gryfińskiego, oprócz wspomnianego Jana Gładkowa jest jeszcze pochodząca z Gardna a obecnie mieszkająca w Gryfinie Estera Ślusarczyk.

Z kandydatami partii KORWiN będzie można spotkać się w czwartek 23 maja o godzinie 18:00 w Restauracji i Hotelu Wodnik w Gryfinie przy ulicy 1 Maja 5.

fot./źródło: Wolność Gryfino
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza