Kraksa na DW122. Zderzyły się trzy pojazdy [foto]


Dwie osoby zostały ranne po wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 122 w Krzywinie (gmina Widuchowa). Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. 


Do zdarzenia doszło w środę 26 lutego około godziny 10:00 na łuku drogi. Prawdopodobnie jedno z aut wyprzedzało inne, w tym momencie z naprzeciwka nadjechał kolejny pojazd. Droga jest całkowicie zablokowana.

- Przed miejscowością Krzywin doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 48-letni kierujący pojazdem Opel na łuku drogi wyjechał za oś jezdni uderzając w bok prawidłowo jadacego auta Suzuki. Następnie wskutek uderzenia kierujący pojazdem Suzuki  35-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył czołowo w Mercedesa — informuje nas st. sierż. Jakub Kuźmowicz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie — Kierujący Mercedesem 69-letni mężczyzna i kierowca suzuki zostali przewiezieni do szpitala. 

Na miejscu pracowały trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego, strażacy z JRG Gryfino, OSP Krzywin i OSP Widuchowa oraz Policja.


Redakcja

1 Komentarze

Nowsza Starsza