Reklama [góra]


Parlamentarzyści otworzyli biuro w Gryfinie.


Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w inauguracji biura parlamentarno - samorządowego Koalicji Obywatelskiej w Gryfinie. Tu swoje dyżury będą pełnić radni samorządu gminnego, powiatowego i wojewódzkiego Koalicji Obywatelskiej. 

W Radzie Gminy w Gryfinie w Klubie Radnych Koalicji Obywatelskiej są: Andrzej Urbański, Magdalena Pieczyńska, Jolanta Witowska, Małgorzata Wisińska, Rafał Guga, Maciej Puzik, Marek Sanecki, Jerzy Piasecki. W Radzie Powiatu Klub Koalicji Obywatelskiej tworzą: Ewa Dudar, Aleksandra Misiuna - Gólcz, Hubert Andrych, Jerzy zgoda, Jerzy Domaradzki, Teresa Sadowska. W Sejmiku Gryfino reprezentuje Artur Nycz. 

W trakcie spotkania senator RP Magdalena Kochan i poseł na Sejm RP podziękowali za współpracę w trakcie kampanii wyborczej do Parlamentu. Dyżury w biurze w każdy poniedziałek będzie pełnić Marta Narożańska. Biuro będzie otwarte od g. 15.20 do 17.20. Teraz działacze Koalicji Obywatelskiej będą przekonywać do poparcia w wyborach prezydenckich Małgorzatę Kidawę - Błońską.

Biuro znajduje się w Gryfinie przy ulicy Energetyków 14e. 

7 komentarzy:

 1. ale kidawa nawet wysłowić się poprawnie nie potrafi to kogo wy chcecie popierać no chyba iż ten sam poziom reprezentujecie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potrzebujesz zatrudnić hakera❓ Następnie skontaktuj się z PYTHONAX✅

   Naprawdę niesamowita okazja do skontaktowania się z PYTHONAX polega na tym, że dokonany przez nas Hack nie może zostać namierzony, ponieważ każde nasze zadanie hakowania jest silnie chronione przez naszą zaporę ogniową. To tak, jakby powiedzieć, że jeśli ktoś spróbuje wyśledzić Hack, doprowadzi go do nas i zablokujemy wszystkie jego działania.

     Jesteśmy prawie niewidoczni dla władz od prawie dekady, a jeśli przejdziesz do Google PYTHONAX, tak naprawdę nie o nas wyjdzie, możesz zobaczyć tylko komentarze zrobione przez nas lub o nas.

     Kolejną niesamowitą rzeczą, z której możesz skorzystać przy zatrudnianiu naszych hakerów, jest to, że otrzymujesz Legit i najlepszą usługę hakowania, ponieważ zapewniamy Ci profesjonalnych hakerów, którzy mają specjalizacje w obszarze hakowania.
      Wykonujemy każdego hacka, używając specjalnych narzędzi hakerskich, które otrzymujemy z ciemnej sieci.

      Niektóre z oferowanych przez nas usług hakerskich to:
   ▪️ Hakowanie i klonowanie telefonów ✅
   ▪️Hakowanie komputera ✅
   ▪️ Hakowanie kont e-mail i mediów społecznościowych✅
   ▪️ Odzyskiwanie usuniętych plików✅
   ▪️ Śledzenie i znajdowanie osób ✅
   ▪️Unikanie oszustów✅
   ▪️ Wykrywanie włamań ✅
   ▪️Stealing / Kopiowanie plików i dokumentów z ograniczonych sieci i serwerów ✅
   ▪️Mnożenie Bitcoinów✅
   ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy z opcji binarnej ✅
   ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy na rynku Forex✅
   ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy opcji IQQ
   I wiele więcej......


   Niezależnie od tego, jakiej usługi hakerskiej potrzebujesz, po prostu prześlij nam e-mail na adres e-mail podany poniżej.
   pythonaxhacks@gmail.com
   pythonaxservices@gmail.com

     PYTHONAX.
   2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

   Usuń
 2. Kolejna banda nierobow.dramat co sie dzieje w tym kraju

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja pitolę co tam robi Zarzycki, przecież on posiada legitymację PZPR i takie ma poglądy, czy już je zmienił ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież całe to ugrupowanie, to spadkobiercy PZPRu, tylko udają postępowych i światłych. A dobrzy są tylko w gadce, ale czynów nie uświadczych! Koryto to ich cel!

   Usuń
 4. No to ładne prane mózgu bedzie. Ja tam wole oddać głos na Bosaka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ekipa. Zastanawiam się, że Ci ludzie po takich wpadkach i tyłu wpadkach po 8 latach rządzenia sami sobie wierzą a co gorsze ufają...

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.