Chcesz zjeść coś pysznego? Zapraszamy do Delikatesów Zyguła!Zapraszamy do Delikatesów przy ul. Ogrodowej 15 (obok Biedronki i Pepco) możemy kupić pyszne wędliny firmy Zyguła. 


Dostawca wysokiej jakości wędlin, obecny jest na rynku od 30 lat, a to najlepszy dowód na to, że jego pyszne wyroby cieszą się niesłabnącym uznaniem wśród wielu Klientów. 

Codzienne dostawy aromatycznych przysmaków, tworzonych według tradycyjnych receptur, mają szanse rozkochać w sobie podniebienia mieszkańców Chojnej i okolic. 

Delikatesy oferują nie tylko wędliny, ale także bogaty wybór mięs, w tym nieczęsto spotykanej wołowiny. Ponadto firma pochwalić się może sprzedażą specjałów z dziczyzny, które urzekają swoim wyjątkowym smakiem i aromatem. 

To jeszcze nie wszystko! Dla jeszcze nieprzekonanych sklep proponuje usługę wypiekania mięs według własnej receptury. Pyszny schab, boczek, udko z kurczaka czy skrzydełko? Bez względu na upodobania Klient ma pewność, że wybrany, starannie zamarynowany mieszanką ziół specjał, będzie doskonale smakował zarówno w czasie rodzinnego obiadu lub przekąski w pracy. 

Nadal mało? Delikatesy oferują także pyszne surówki, pierogi i kopytka. 

Serdecznie zapraszamy!Redakcja

Nowsza Starsza