Kiedy wraca piłkarska wiosna?


Piłkarze wracają na boisko walczyć o ligowe punkty. Marzec to miesiąc, w którym po zimowej przerwie zostaną wznowione piłkarskie rozgrywki. 


Najszybciej na boisko wybiegną piłkarze zespołów występujących w IV lidze. Runda wiosenna w tych rozgrywkach rozpocznie się w najbliższy weekend 7 i 8 marca. 

Tydzień później, czyli w weekend 14 i 15 marca wystartują rozgrywki Klasy Okręgowej. W grupie 2.będziemy przyglądać się poczynaniom takich zespołów jak Energetyk Gryfino, Iskra Banie, Odra Chojna, Czcibor Cedynia, Osadnik Myślibóz, Dąb Dębno i Morzycko Moryń. 

Za dwa tygodnie, w weekend 21 i 22 marca, rundę wiosenną rozpoczną piłkarze A-klasy. W grupie 4. rywalizują między innymi: Ogniwo Babinek, Łabędź Widuchowa, Czarni Czarnówko, Odrzanka Radziszewo, Grot Gardno, Czarni Fiege Lubanowo i Wicher Steklno. 
Z kolei w grupie 5. o ligowe punkty i byt powalczą ekipy Witniczanki Witnica, GKS-u Golenice, Piasta Piaseczno, Chrobrego Lisie Pole, LUKS Krzywin, Zjednoczonych Kurzycko, Sekwoji Brwice, Mieszka Mieszkowice, Rurzycy Nawodnej, Myśli Dargomyśl, Pomorzanina Cychry, Orła Trzcińsko Zdrój i Zielonych Zielin. 

Na końcu do gry ruszą piłkarze B-klasy. Dla nich wiosna rozpocznie się w ostatni weekend marca, 28 i 29. W grupie 3. o awans walczą zespoły: Korona Klępicz, Klon Krzymów, Sokół Różańsko, Zryw Góralice, Tywa Swobnica, Sokół II Pyrzyce, Sparta Sobiemyśl, Iska II Banie i Polonia Gryfino. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza