Reklama [góra]


Pandemia koronawirusa. Ponad 50 osób z powiatu gryfińskiego i myśliborskiego przebywa w kwarantannie


38 osób z powiatu gryfińskiego jest poddanych kwarantannie. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa pięć osób a jedna jest w izolacji - tak aktualnie wygląda sytuacja w powiecie gryfińskim. 

Dane, które dziś uzyskaliśmy od Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Gryfinie pochodzą z niedzieli 15 marca. Według nieoficjalnych informacji w poniedziałek do szpitala trafiły kolejne osoby z naszego regionu, które są badane pod kątem zakażenia koronawirusem

- Na 15 marca 2020 roku Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gryfinie nie posiada informacji o potwierdzonych przypadkach zakażenia na terenie powiatu - informuje nas Katarzyna Gręda. 

W poniedziałek rozmawialiśmy z p.o. rzecznika Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie Arkońska - Zdunowo Mateuszem Iżakowskim, który poinformował, że wszystkie przebadane próbki dały wynik ujemny co oznacza, że badani pacjenci nie są zakażeni. Obecnie w szczecińskim szpitalu leczonych jest sześciu pacjentów u których stwierdzono koronawirusa. 

Sprawdziliśmy również jak wygląda sytuacja w powiecie myśliborskim. W tym rejonie nie ma żadnego hospitalizowanego pacjenta, natomiast 15 osób przebywa w kwarantannie. 

3 komentarze:

  1. Ciekawi mnie kiedy się domyślą żeby chronić elektrownię. Tyle firm obcych, osób przyjezdnych a obudzą się jak będzie pierwszy przypadek i nas na ruchu zabraknie. A niby obiekt strategiczny. Ha ha

    OdpowiedzUsuń
  2. Następny "karierowicz" się odezwał a może ty tzw "sipowiec" jesteś? A pracownik z tzw zmianowców nie mógł przypadkiem jakiegoś syfu np z Włoch przywieźć?? Mógł. Nie jesteś niezastąpiony- zapamiętaj to sobie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Uspokujmy emocję

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.