Przegląd oferty firmy Manuli Fluiconnecto


Firma Manuli Fluiconnecto jest liderem branży hydrauliki siłowej. Posiada oddziały w 140 krajach na 5 kontynentach, a ze swoimi produktami dociera w najdalsze zakątki świata. Wysoka jakość produktów i bogata oferta powoduje, że produkty firmy są polecane przez wielu przedsiębiorców. 

Węże hydrauliczne 

Hydraulika siłowa to przede wszystkim węże hydrauliczne. To dzięki nim ciecz jest w stanie dotrzeć do maszyn i wykonać pracę np. w siłownikach. Firma Manuli Fluiconnecto posiada w swojej ofercie: 

- węże hydrauliczne termoplastyczne, 
- węże hydrauliczne z oplotem stalowym plecionym, 
- węże hydrauliczne z oplotem stalowym spiralnym, 
- węże hydrauliczne z oplotem tekstylnym. 

Szeroka oferta pozwala na dopasowanie produktu do każdego zastosowania. 

Więcej informacji na temat węży hydraulicznych znajdziesz tutaj - https://www.fluiconnecto.pl/pl/c/61276/weze-hydrauliczne/61279

Końcówki i oprawki do węży 

Każda maszyna posiada różne końcówki przyłączeniowe do układów hydrauliki. Produkty te są znormalizowane, jednak ich ilość jest bardzo duża. Firma Manuli Fluiconnecto cały czas poszerza swoją ofertę końcówek i oprawek do węży. Do wyboru mamy zarówno końcówki do węży standardowych jak i tych z oplotem, które wymagają specjalnego zakończenia. 

Złącza hydrauliczne 

Systemy hydrauliczne to poza wężami i końcówkami również szeroka gama złączy hydraulicznych. W ofercie producenta możemy znaleźć zarówno adaptery, które umożliwiają dopasowanie węża do konkretnego przekroju instalacji, jak i szybkozłączki, dzięki którym można wykonać połączenie w dużo krótszym czasie. Wszystkie elementy posiadają odpowiednie atesty i zapewniają najwyższy poziom szczelności instalacji. 

Akcesoria pomiarowe 

Każda instalacja hydrauliki siłowej wymaga odpowiedniej kontroli. Najczęściej wykonuje się ją przy pomocy manometrów. Dzięki nim można zbadać ciśnienie w układzie względem ciśnienia otoczenia. Producent oferuje manometry glicerynowe. Wskazówka zanurzona jest w cieczy, dzięki czemu pomiar jest precyzyjny pomimo drgań i wibracji jakie występują w każdym układzie hydraulicznym. Manometry dostępne są w wielu rozmiarach i na różne ciśnienie maksymalne. Jeśli w ofercie nie znajdziemy manometru z odpowiednim przyłączem, w ofercie znajdziemy również adaptery i złącza diagnostyczne, które pozwoli dopasować urządzenie pomiarowe do instalacji. 

Zawory hydrauliczne 

Każda instalacja hydrauliczna posiada zawory. Je również znajdziemy w ofercie Manuli Fluiconnecto. To dzięki nim możliwe jest bezpieczne odłączenie maszyny, lub konfiguracja instalacji bez konieczności spuszczania z niej czynnika roboczego. W instalacjach wykorzystuje się również zawory bezpieczeństwa, które w przypadku nagłego wzrostu ciśnienia zabezpieczą maszyny przed uszkodzeniem.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza