Strażacy z Chojny w telewizji. Będzie reportaż o podpaleniu na strażackim poligonie [foto]


W Telewizji Polsat i radiu RMF FM będzie można zobaczyć i posłuchać reportażu o podpaleniu sprzętu na poligonie strażackim w Chojnie. 


W środę 4 marca w godzinach wieczornych strażacy zostali wezwani do pożaru niezamieszkałego budynku na poradzieckim lotnisku, okazało się, że ogień pojawił się na strażackim poligonie gdzie w ciągu roku odbywają się ćwiczenia, kursy i manewry. O zdarzeniu pisaliśmy w artykule Pożar na poligonie strażackim. Doszło do podpalenia

Strażacy na poradzieckim lotnisku w Chojnie mają wydzielone miejsce gdzie odbywają się ćwiczenia i manewry. W ubiegłym roku ćwiczyli tu wspólnie z kolegami z Niemiec, Ukrainy i Czech. 

W budynkach składują różne przedmioty, meble i urządzenia, które wykorzystywane są przy pozoracjach. Ktoś podpalił cały magazyn, wcześniej kilkukrotnie uszkadzana była brama wykonana z grubego łańcucha. 

Reportaż będzie można obejrzeć dziś (tj. w piątek 6 marca) na antenie Polsat News oraz w główny wydaniu Wydarzeń na Polsacie. Redakcja

2 Komentarze

  1. To w srode czy 6 marca. Bo 6 jest dzisiaj :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Poczekajcie miesiąc, dwa i Rawecka wystawi wam nową siedzibę za 15 baniek. Obiecała, wszyscy to słyszeli. Tak samo jak halę sportową już obiecuje prawie 15 lat! Duuużo obiecuje, ale potem zapomina, bo to już na starość nie ta pamięć.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza