Niemcy zapowiadają więcej kontroli na granicy z Polską

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Niemiec zapowiada rozszerzenie kontroli na granicy z naszym krajem.


Minister proponuje żeby wjazd do Niemiec był możliwy tylko dla tych obywateli Polski, Czech, Belgii i Holandii, którzy przedstawią ważny, np. zawodowy cel podróży. Jednocześnie każda osoba przybywająca do Niemiec drogą lotniczą będzie musiała poddać się 14-dniowej kwarantannie.

Ostateczna decyzja ma zostać podjęta w poniedziałek 6 kwietnia. Podczas specjalnego posiedzenia w sprawie obecnej sytuacji. Statystki są dramatyczne, u naszych sąsiadów choruje już ponad 80 tys osób.
Redakcja

7 Komentarze

 1. Więcej kontroli? Najpierw trzeba mieć jakakolwiek kontrol żeby ją zwiększyć. U naszych sąsiadów wszystko jest w jak najlepszym porządku. To nas wpędza się w schizę na poziomie światowym.Granica polska-policja, żołnierze... Granica niemiecka-nic. Wszystkie biznesy u nas pozamykane a Amazon normalnie sobie funkcjonuje,zdjęcia trumien we Włoszech to zdjęcia z 2013 roku z tamtejszej tragedii. Ludzie przejrzyjcie na oczy,żadne maseczki ani rękawiczki wam nie pomogą bo to nie jest żaden wirus.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu się zgadzam oni to celowo napędzają żeby ludzie się bali bo mają w tym celu kakretny a z tymi trumnami to faktycznie przekręt tak samo w Anglii niby zaostrzone wszystko a tak naprawdę to zwykle kłamstwo zmontowane przez telewizję

   Usuń
  2. Odnoszę wrażenie, że wasi psychiatrzy zostali objęci kwarantanną, a wam mocno na głowę rzuca się przebywanie w domu. Jak można pisać, że u naszych sąsiadów jest wszystko w porządku? Zmieńcie dostawcę towaru i profilaktycznie nie siadajcie do kompa.

   Usuń
  3. Widzę że jesteś niewiele mądrzejszy skoro masz tylko tyle do powiedzenia

   Usuń
 2. Jakoś mnie to nie dziwi, Niemcy to mściwy naród, i od jakiegoś czasu czekałem aż pojawi sie taka informacja, musieli to po złosci zrobić.
  A co do tego który wspomina o psychiatrze, to chyba masz klapki końskie na oczach, to ,,ty" powinieneś odejść od komputera bo caly śiat bedzie wiedzial teraz żeś de.il a tak wiedziała tylko rodzina.

  OdpowiedzUsuń
 3. We Włoszech pokazują zdjęcia z sal szpitalnych takich samych jak w Hiszpanii, trumny z 2013 roku jak utonęło sporo ludzi z Afryki. W Anglii w szpitalach wszystko odbywa się normalnie. Polska telewizja kłamie. Komu ufać?,kto zburzy te anteny G5? To one są odpowiedzialne za te choroby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo! W końcu ktoś kto mysli jak ja. A anteny 5G muszą zburzyć zwykli ludzie tacy jak my bo ten kto ma w tym interes na pewno tego nie zrobi. Wczoraj na YouTube oglądałam nagranie że w którymś europejskim państwie ludzie zaczęli podpalać po prostu te anteny.

   Usuń
Nowsza Starsza