Reklama [góra]


Zmarła mieszkanka regionu zakażona koronawiursem


W województwie zachodniopomorskim zmarła kolejna osoba zarażona koronawirusem. To mieszkanka powiatu myśliborskiego, która była jedynym zdiagnozowanym przypadkiem zakażenia w tym regionie. 


To siódma ofiara wirusa Sars-CoV-2 w województwie. O pierwszy przypadku zakażenia koronawiursem w powiecie myśliborskim informowaliśmy w poniedziałek. Niestety 83 letnia kobieta zmarła w sobotę w szpitalu. 

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie zachodniopomorskim to: 343/7 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). Poniżej publikujemy infografikę z aktualnymi danymi z soboty 25 kwietnia. 


3 komentarze:

 1. Ja się cały czas zastanawiam skąd akurat ci 80+ latkowie zarażają się tym wirusem. Tak jak piszą była tylko jednym stwierdzony przypadkiem, więc skąd ten wirus? Wątpię, że wyjeżdżała ostatnio za granice. Z domu też nie powinna wychodzić, bo od dłuższego czasu panuje kwarantanna, a nawet jak wychodziła, to jakie są szanse, że zdążyła się zarazić, skoro wokoło nie ma praktycznie żadnych zarażonych? Jak odwiedzała ją jakaś rodzina czy znajomi, a byli niedawno za granicą lub źle sie czuli, to powinni normalnie odpowiadać karnie. Chciałbym się dowiedzieć jak zarażają się ci wszyscy emeryci z masą chorób współistniejących, którzy leżą w szpitalu albo powinni siedzieć w domu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sprawdź informacje o 5G i to co dzieję się z organizmem gdy jest poddany oddziaływaniom tych fal.

   Usuń
 2. czyli w powiecie mysliborskim jest więcej zarażonych, nie zdiagnozowanych, bądź przechodzących chorobę bezobjawowo..

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.