Reklama [góra]


Skuter najechał na tył pojazdu. Dwie osoby trafiły do szpitala [foto]


Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i skutera doszło w piątek 29 maja przed godziną 11:00 na ulicy Jagiełły w Chojnie. Dwie osoby trafiły do szpitala. 

- 52-letnia kierująca samochodem osobowym marki Peugeot zatrzymała się przed przejściem dla pieszych w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszym uczestnikom ruchu drogowego, natomiast 42-letni kierujący motorowerem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu w skutek czego najechał na tył samochodu osobowego - informuje nas st. sierż. Jakub Kuźmowicz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. 

W wyniku zdarzenia 42-letni kierujący motorowerem wraz z 40-letnia pasażerka przewiezienia zostali do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierujący motorowerem marki Zipp znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.7 komentarzy:

 1. Pijesz nie jedź!!!! Czy to takie trudne, ale nie trzeba wypić i jechać. Potem przez takich debili są same wypadki ��������.!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pan koszuliński zawsze pijany hahaha normalne u niego

  OdpowiedzUsuń
 3. Koszulinski prosze nie jeździć po pijaku

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście pan koszulinski pijany jeździ skuterem i to codziennie

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja raz widziałem jak Pan koszulinski z butla od gazu jechał pijany i się przewrócił butla poturlała się pod samochód.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak bo Pan Koszulinski to prawdziwy huligan moze jaki wyrok nie doprowadzi do tragedji

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.