Wygrana i przegrana Vocitorii w III lidze tenisa stołowego [foto]


W sobotę Victoria rozegrała kolejne mecze w III lidze tenisa stołowego. W pierwszym meczu przeciwnikiem naszej drużyny był zespół II Visonex LUKS TOP Wierzbięcin.

Po dość wyrównanym meczu Victoria przegrywa z zespołem z Wierzbięcina 3:7. Zabrakło trochę szczęścia w poszczególnych pojedynkach, remis był w zasięgu naszego zespołu.

Victoria w spotkaniu z drużyną z Wierzbięcina wystąpiła w następującym składzie (w nawiasie zdobyte punkty przez poszczególnych zawodników): Bałachowski Robert -1pkt, Stadnik Maciej -1 pkt, Olejnik Michał -1pkt, Moliński Grzegorz, Grabczak Michał. Skład uzupełnił Tomasz Bałachowski.

W drugim sobotnim spotkaniu Victoria po bardzo widowiskowej grze zwyciężyła doświadczony zespół II KS ATS Stargard 9:1. Brawa dla całej drużyny, która pokazała charakter i spory potencjał.

Victoria z ATS Stargard wystąpiła w następującym składzie: Bałachowski Robert - 2,5pkt, Moliński Grzegorz -1pkt, Olejnik Michał -2,5pkt, Stadnik Maciek - 2,5pkt, Grabczak Michał -0,5pkt. Skład uzupełnił Tomasz Bałachowski.

Kolejne mecze Victoria rozegra na wyjeździe a przeciwnikami naszej drużyny będą zespoły z Białogardu oraz ze Świdwina  Po rozegraniu sześciu spotkań Victoria zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli.
UKS VICTORIA pragnie podziękować wszystkim sponsorom, którzy znacząco wspierają rozwój sportowy naszego Klubu. W szczególności dziękujemy Gminie Chojna, Goodvalley Polska , SGB Bank Spółdzielczy w Chojnie, Piekarnia-Cukiernia MAXX.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza