Reklama [góra]


Jest decyzja radnych w sprawie szkół!Szkoły filialne w Godkowie i Lisim Polu przestaną formalnie istnieć. Radni podjęli również decyzję o zamiarze likwidacji szkół podstawowych w Krzymowie i w Lisim Polu. 

W czwartek 17 grudnia podczas sesji radni decydowali o przyszłości szkół na terenie gminy Chojna. W materiałach sesyjnych radni otrzymali uzasadnienia do projektów uchwał. O powodach likwidacji pisaliśmy w artykule Szkoły w Brwicach i w Krzymowie do likwidacji. Są projekty uchwał.

W sesji nie uczestniczyła dwójka radnych - Małgorzata Wójcik i Michał Burak.  Uchwały o likwidacji szkół filialnych w Godkowie i Lisim Polu przeszły jednogłośnie. 

Uchwały o zamiarze likwidacji szkół w Brwicach i w Krzymowie przeszły większością głosów (Brwice - 10 radnych "za", 2 głosy przeciwko: Małgorzata Przybylska i Marlena Witek, 1 wstrzymujący się - Beata Malecka / Krzymów - 8 głosów "za", 3 przeciw: Beata Malecka, Małgorzata Przybylska, Marlena Witek, 2 głosy wstrzymujące się: Bartosz Michno, Halina Szczygieł). 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.