Podaruj święta - zbiórka darów w Intermarche w Chojnie

Nie możemy w tym roku przygotować Wigilii z Ubogimi, która od kilku lat stała się częścią naszego Bożego Narodzenia i cieszyć się ze świąt z wieloma przyjaciółmi, których poznaliśmy i z którymi mogliśmy zasiąść do pełnego radości i nadziei stołu.  Nie możemy wraz z uczniami z „Korczaka” odwiedzić z kolędą przyjaciół mieszkających w DPS-ie w Trzcińsku-Zdroju. Ale ze względu na obecną, trudną sytuację, która szczególnie uderza w osoby starsze, chore, samotne i ubogie, bardzo pragniemy sprawić, by to Boże Narodzenie było dla wszystkich prawdziwym świętem rodzącej się nadziei i miłości!

Pomóżcie nam przygotować prezenty! Przed Wigilią zaniesiemy je wraz z serdecznymi życzeniami do ubogich.  Niech staną się one osłodą dla samotnych i wsparciem dla potrzebujących. Niech będą znakiem szczerej pamięci mieszkańców gminy Chojna o swoich sąsiadach!

Potrzebnych jest ok. 200 paczek. Dlatego w najbliższy czwartek rozpoczynamy zbiórkę produktów w Intermarche! Czekamy na Was!!!

Te święta będą inne niż wszystkie. Ale głęboko wierzymy, że będą piękne! Że przyniosą pokój i radość. Że ocalimy nadzieję, której tak bardzo wszystkim nam potrzeba. I zrobimy to razem!  

Bo nikt nie ratuje się sam.

Dziękujemy!
Wspólnota Sant’Egidio Chojna

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza