Reklama [góra]


"Stuknęło" nam 11 lat! Urodziny chojna24.pl

Od ponad 11 lat dostarczamy Państwu codziennie najnowsze informację z regionu i reagujemy na sytuację, które do nas zgłaszacie. Z okazji urodzin podziękowania składamy naszym czytelnikom, klientom i reklamodawcą, bez których nie bylibyśmy w stanie funkcjonować i się rozwijać. 

Pierwszy artykuł na naszym portalu ukazał się dokładnie 16 października 2009 roku o godzinie 16:35, ale historia tytułu "chojna24.pl" sięga znacznie dalej. Sama domena, czyli adres www.chojna24.pl został zajęty i wykupiony znacznie wcześniej, pomysł jednak dojrzewał. Potrzebny był serwer, system CMS do publikacji i prowadzenia forum z którego będą korzystali internauci. 

Byliśmy pierwszym portalem w regionie, a w 2015 roku, czyli po sześciu latach działalności udało nam się otworzyć fizyczną redakcję. Poszerzała się również nasza oferta, obecnie posiadamy własną drukarnię oraz świadczymy szereg usług związanych z reklamą i marketingiem. W 2020 roku przenieśliśmy się "na swoje" i nasza siedziba znajduje się przy ulicy Narciarskiej 42. 

W chojna24.pl wykonujemy ulotki, wizytówki, broszury reklamowe, rollupy, banery, zajmujemy się reklamą wizualną - szyldami, oklejaniem pojazdów i witryn. Na miejscu wykonujemy nadruki na odzieży i materiałach. Wykonasz również u nas pieczątkę firmową. 

Poniżej przypominamy film o naszym portalu, który nagraliśmy na przełomie 2015 i 2016 roku z okazji 7. urodzin. Wystąpili w nim nasi przyjaciele -  dziennikarze i prezenterzy z redakcji TVP Szczecin, Polsat News, Radia Szczecin, Głosu Szczecińskiego i telewizji Superstacja.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.