Wiosna na boiskach i stadionach bez kibiców. Nie wiadomo na jak długo...

Już w najbliższy weekend rozpoczyna się pilarska wiosna. Jako pierwsi na boiska i stadiony wrócą piłkarze Klasy Okręgowej.

Wielu kibiców z chęcią obejrzało by mecz swojej ukochanej drużyny z trybun, niestety piłkarscy działacze nie pozastawiają złudzeń.

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej w związku rozpoczęciem rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2020/2021 przypomina, że zgodnie zasadami obostrzeń związanych z epidemią koronowirusa wszelkie wydarzenia sportowe na otwartej przestrzeni, w tym mecze piłki nożnej, odbywać mogą się jedynie bez udziału publiczności - Zwracamy uwagę klubom o obowiązku zabezpieczenia spotkania pod kątem braku udziału publiczności oraz o zachowaniu reżimu sanitarnego podczas meczów mistrzowskich i pucharowych, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

W ostatnich tygodniach pojawiła się ogólnopolska akcja fanów piłki nożnej o nazwie "Otwierać stadiony!" - kibice apelują do Premiera Morawieckiego. Jednak apele środowisk kibicowskich działaczy i piłkarzy obecny rząd do tej pory nie usłyszał, a przed nami najpiękniejsze  miesiące w roku. Obserwujemy na bieżąco sytuację w tej sprawie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza