Wpłatomat nie działa a bank nie kwapi się do jego naprawy?Od blisko dwóch tygodni klienci największego banku w Polsce nie mogą dokonywać wpłat na swoje konta. Wszystko przez niedziałający wpłatomat. Pozostaje wpłacanie gotówki w kasie banku, ale to z kolei obciążane jest dodatkową opłatą... 

Czy w XXI wieku tak ciężko jest zareagować na awarię maszyny? Czy największy bank w Polsce nie szanuje klientów w mniejszych miejscowościach? - zapytaliśmy o to biuro prasowe Banku PKO BP. 

Wpłatomat nie działa od dłuższego czasu, a jest to przede wszystkim wygodna forma obsługi swojego konta. Pozostaje wpłata w kasie, za którą bank pobiera opłatę w wysokości 10 złotych. 

- Pracujemy nad tym, aby wpłatomat w miejscowości Chojna został ponownie uruchomiony jeszcze dzisiaj. Naprawy urządzeń samoobsługowych i usuwanie zacięć wpłacanych banknotów we wpłatomatach realizowane są na bieżąco, należy jednak uwzględnić możliwości logistyczne firm serwisowych w zakresie dojazdu do poszczególnych urządzeń i ewentualny czas na dostarczenie nowych części do urządzenia - odpisało nam w czwartek (tj. 25 sierpnia) biuro prasowe banku. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza