Seria wypadków w regionie [foto]


Pierwsze opady śniegu spowodowały, że warunki do jazdy stały się trudne. Ograniczona widoczność i śliska jezdnia była przyczyną wypadków. W sobotę 19 listopada doszło do trzech zdarzeń drogowych w powiecie myśliborskim.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce kilometr przed Mostkowem w kierunku na Barlinek. Po dojeździe zastępów JOP na miejsce zdarzenia okazało się, że w wypadku w wyniku trudnych warunków panujących na drodze spowodowanych intensywnymi opadami śniegu brały udział trzy pojazdy osobowe. W wyniku zdarzenia jedna osoba odniosła obrażenia i została zabrana do szpitala.

Kolejne zdarzenie miało miejsce o godzinie 13.10 w miejscowości Grzymiradz. Kierowca samochodu osobowego wpadł w poślizg po czym zjechał z drogi i prawym bokiem uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które zostały zabrane na obserwacje do szpitala.

O godzinie 14.42 dyżurny stanowiska kierowania przyjął kolejne zgłoszenie. Na drodze S 3 na 65 kilometrze w kierunku Szczecina kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery ochronne, w wyniku czego ciągnik siodłowy z naczepą zatrzymał się w poprzek drogi i całkowicie zablokował ruch w kierunku Szczecina. Kierujący pojazdem nie odniósł żadnych obrażeń.

 fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza