Paweł Krawiec piłkarzem Wybrzeże Rewalskie Rewal


Wychowanek Sekwoi Brwice (drużyny z gminy Chojna) a do niedawna piłkarz Świtu Skolwin został piłkarzem IV ligowego klubu Wybrzeże Rewalskiego Rewal.

Krawiec to między innymi były piłkarz klubów Lider Chojna, Chemik Police i Świtu Skolwin. Na swoim koncie ma wiele występów w III lidzie piłki nożnej i w Pucharze Polski na szczeblu centralnym. 

Wybrzeże Rewalskie Rewal to zespół grający na co dzień w rozgrywkach IV ligi piłki nożnej z dorobkiem 17 punktów zajmą 13 miejsce w tabeli.
 
- Paweł Krawiec będzie reprezentował barwy naszego klubu w rundzie wiosennej trwającego sezonu. Paweł na zasadzie transferu czasowego dołącza do Ekipy z R na sercu z klubu Świt Szczecin gdzie grał przez ostatnie lata. Anglicy mawiają: Cherry on top. Mamy nadzieję, że transfer Pawła to właśnie taka wisienka na torcie okresu transferowego w naszym klubie. Paweł witamy serdecznie. czytamy na klubowym fanpage.'
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza