Tymczasowe zamknięcia ulic w Schwedt


Władze Schwedt poinformowały na swoich stornach internetowych o prac drogowych w nadchodzących miesiącach, które spowodują utrudnienia dla kierowców i pieszych. 

Od 27 lutego do 2 czerwca 2023 r. przejazd kolejowy Passow (K 7312) będzie zamknięty dla ruchu. Passower Bahnhofstraße i Briester Weg stają się ślepą uliczką w kierunku stacji. 

Od końca lutego 2023 r. ulica Am Aquarium w rejonie budowy zostanie zamknięta dla ruchu na czas rozbudowy i remontu hali sportowej w AquariUM . W tym czasie nie ma możliwości ominięcia hali sportowej. 

Od 28 lutego do 2 marca 2023 r. ulica Auguststrasse pod numerami domów od 3a do 5 będzie zamknięta dla ruchu. Powodem jest ustawienie dźwigu do pracy przy antenach na bloku WOBAG.

W dniu 21 marca 2023 r. tylna Berliner Straße w rejonie domu nr 136 zostanie zamknięta na około 8 godzin na jeden dzień w celu obsługi anteny na budynku.

Przejazd kolejowy Schönermark będzie zamknięty dla ruchu od 19 kwietnia do 2 czerwca 2023 r . Droga krajowa L 285 staje się ślepą uliczką z Biesenbrow w kierunku Schönermark iz Schönermark w kierunku Biesenbrow aż do przejazdu kolejowego.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza