33-latek pędził BMW. Stracił prawo jazdy.


33-letni kierowca BMW zlekceważył przepisy prawa ruchu drogowego i przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 63 km/h. Mieszkaniec Gminy Kłodawa jechał z prędkością 113 km/h. Poniósł za to konsekwencje - stracił prawo jazdy, otrzymał wysoki mandat i punkty karne.

Funkcjonariusze ruchu drogowego Komedy Powiatowej Policji w Myśliborzu działający w ramach myśliborskiej grupy SPEED, powołanej do zwalczania agresywnych i niebezpiecznych zachowań na drodze, zatrzymali do kontroli pojazd, który poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 113 km/h. Za kierownicą, pędzącego stanowczo za szybko auta, siedział 33-letni mieszkaniec Gminy Kłodawa.

Kierujący lekceważąc przepisy ruchu drogowego w miejscowości Sobienice, stracił swoje uprawnienia na okres 3 miesięcy, otrzymał mandat karny w wysokości 2000 zł a jego konto wzbogaciło się o 14 punktów karnych.

Apelujemy o rozsądek na drodze. Przypominamy, że to właśnie nadmierna prędkość, brawura i alkohol są najczęstszymi przyczynami wypadków i kolizji drogowych, dlatego funkcjonariusze w sposób szczególny zwracają uwagę na tego typu wykroczenia. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza