Ubrań paka dla kociak! Zbierają odzież aby pomóc małym braciom!


Mieszkańcy miejscowości Gądno w gminie Moryń wspierają kociaki ze Stowarzyszenia Ochrony Natury i Krajobrazu "Kociarze". Po raz kolejny wzięli udział w akcji "Ubrań Paka dla kociaka". 

1 kg ubrań przekazanych na rzecz Ubrania Do Oddania to 1 zł na rzecz kociaków z Witniczki. Akcję można wspierać do końca marca. 

Stowarzyszenie Ochrony Natury i Krajobrazu "Kociarze" to mały azyl, w małej miejscowości Witniczka, w którym znajduje się 70 kotów. Często są to koty zabrane z ulicy, które dostają u nas schronienie. Ostatnie lata są dla stowarzyszenia bardzo ciężkie, funkcjonują tylko dzięki dobrym ludziom, którzy ich wspierają. 

- Funkcjonujemy dzięki takim zbiórkom jak ta. To już czwarta edycja Ubrań Paki dla Kociaka. Dzięki poprzednim zbiórkom mogliśmy zakupić jedzenie dla kociaków, opłacić faktury za kastracje, leczenie. Stajemy na uszach, aby pomagać zwierzętom, choć często jest bardzo trudno, to one mają tylko nas i dla nich się nie poddajemy. W poprzednich edycjach udało nam się zmobilizować trochę osób do dbania o środowisko i pomocy kotom - oddanie ubrań w drugi, trzeci, czwarty obieg jest właśnie dbaniem o środowisko! 

Więcej o akcji można przeczytać tutaj [kliknij]
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza