Koncert dobroczynny – Artyści Misiom w Chojnie


Fundacja Wspierające Misie zaprasza na koncert Aldony Rogulskiej wraz z zespołem. Niniejsze wydarzenie pełni również funkcję wernisażu prac malarskich Sylwii Lenart Kalinowskiej, pt. Artyści Misiom Słowo - Obraz Muzyka, które ma miejsce 2 grudnia w Centrum Kultury w Chojnie.


Koncert ma charakter dobroczynny kwota z ze sprzedanych biletów oraz aukcji zostanie przeznaczona na organizację mikołajkowego weekendu z psychotraumatologiem dla dzieci zmagających się z traumą powypadkową lub stratą rodzica z powodu tragicznych zdarzeń drogowych, uczestnicząc w wypadku.

18: 00 wernisaż obrazów – Malarstwo Sylwii Lenart Kalinowskiej INSPIRACJE
„Kobieta rozkwita wdziękiem , czaruje, kusi ,pachnie …pewnie też w mojej twórczości zdominowanej przez pierwiastek kobiecy, ten właśnie temat jest mi bardzo bliski .”
– Sylwia Kalinowska
szampan , koreczki , muzyka na żywo

Godz. 19:00 – koncert Aldony Rogulskiej
Urodzona i zamieszkująca w Warszawie dziennikarka, pisarka, poetka i wokalistka. Absolwentka Instytutu Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Mediów i Komunikowania Społecznego, a także Studiów Podyplomowych w zakresie Redakcji Językowej Tekstu. Ukończyła również Autorską Szkołę Muzyki Rozrywkowej i Jazzu na kierunku wokalno-instrumentalnym i dwuletnie studium marketingu i reklamy. Twórczyni tekstów piosenek dla polskich muzyków wykonawców.

Skład zespołu:
Aldona Rogulska – wokal
Mariusz Bogaczyk – instrumenty klawiszowe
Karol Husak – gitara elektryczna
Adam Student – Perkusja
Wojciech Łępicki – bass

Kwartet smyczkowy:
Wiktoria Heryszek (1 skrzypce),
Agata Kuczera (2 skrzypce),
Paulina Łukoszek (altówka)
Mateusz Kołodziejczyk (wiolonczela).
Konferansjer: Robert Górski
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza