Sprzedam mieszkanie w centrum Chojny

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 73.1m2, z przynależną piwnicą 12,3 m2, oraz umowną część strychu.

Mieszkanie położone na trzecim piętrze, znajduje się w centralnej części Chojny, w pobliżu bloku parking, oraz tereny zielone, lokalizacja zapewnia komfort życia dnia codziennego z dostępem do pełnej infrastruktury miasta, punktów usługowych, urzędów administracji państwowej, sklepów, szkoły, przedszkola.

W jego skład wchodzą cztery pokoje ( jeden pokój z wyjściem na balkon), funkcjonalna wyposażona kuchnia z możliwością małej jadalni, łazienka z wanną, oddzielne WC oraz i przestronnego przedpokoju.

To miejsce, które można dostosować do własnych potrzeb i gustu, co daje wyjątkową swobodę aranżacji. Lokalizacja tego mieszkania to doskonały balans pomiędzy życiem miejskim a spokojem sąsiedztwa. To idealne miejsce dla rodzin oraz osób, które cenią sobie spokojne otoczenie.

Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Cena 419900,00 złotych do negocjacji.

Więcej informacji pod numerem telefonu 600- 267 077

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza