WOŚP 2024: Wylicytuj spotkanie z Katarzyną Kotulą


W niedziele 28 stycznia 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję wspierają także politycy różnych opcji, organizując aukcje na rzecz WOŚP, wśród nich jest posłanka pochodząca z Gryfina - Katarzyna Kotula. 

Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich — małych i dużych!" — pod takim hasłem przebiegał będzie 31. Finał WOŚP. Został zaplanowany na niedzielę, 29 stycznia.

Sepsa to zespół objawów wywołanych przez gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W jej efekcie może dojść do niewydolności organizmu, wstrząsu i śmierci. Dlatego Fundacja Jurka Owsiaka chce wyposażyć szpitale w urządzenia przyspieszające diagnostykę zakażeń.

Jedną z form wsparcia akcji są aukcje Allegro , które odbywają się w tym roku już po raz 23. Tradycyjnie zostali zaproszeni do nich politycy. 

Posłanka z Gryfina Katarzyna Kotula zaprasza na dzień w sejmie Katarzyna KOTULA dla WOŚP - dzień w Sejmie

Co czeka zwycięzcę aukcji?

Zwiedzanie kuluarów Sejmu: Pani Ministra osobiście oprowadzi przez kulisy pracy Posłanek i Posłów, dzieląc się unikalnymi doświadczeniami z życia parlamentarnego. Opowie Wam anegdoty z życia politycznego, z rzeczywistości Sejmu i przedstawi kulisy pracy parlamentarzystów!

Uczestnik otrzyma pamiątkowy autograf od Pani Ministry oraz drobne upominki.

Dodatkowe informacje: Liczba osób biorących udział w realizacji aukcji: 1
Termin realizacji aukcji: Do 30.09.2024
Miejsce realizacji aukcji: Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa
Dodatkowe koszty realizacji: Zwycięzca pokrywa ewentualne dodatkowe koszty.
Nocleg: Nie zapewniamy noclegu.

Posłanka na Sejm w IX kadencji aktywnie działająca w obszarze praw kobiet i polityki społecznej. Przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Praw Reprodukcyjnych oraz członkini Komisji ds. Polityki Społecznej i Rodziny i podkomisji stałej ds. Rodziny w IX kadencji Sejmu. Szczególnie zaangażowana wszędzie tam gdzie łamane były prawa kobiet, osób starszych i wykluczonych w tym osób z niepełnosprawnościami. Była współzałożycielką Komitetu Społecznego "Jesteśmy", mającego na celu wprowadzenie i stosowanie w Polsce Konwencji ONZ dotyczącej osób z niepełnosprawnością.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza