Zapraszają na koncert Julity Kożuszek


W niedzielę 21 stycznia  o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Biblioteki i Centrum Kultury w Trzcińsko Zdroju odbędzie się wyjątkowy wieczór, który jest czymś więcej niż zwykłym koncertem. 

- Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Usłyszymy i rozpoznamy głosy ulubionych bohaterów Kabaretu, komentujące oraz wplatające się w piosenki. Zaprezentujemy Państwu dobrze znane utwory, których interpretacje z pewnością zaskoczą naszych Gości. Prócz dużej dawki humoru nie zabraknie także miejsca na wzruszenie i lirykę - zachęcają organizatorzy. 

Na scenie pojawi się znana aktorka i piosenkarka Julita Kożuszek, która zaśpiewa utwory chętnie śpiewane przez publiczność:

Tym koncertem zabierzemy widzów na wyjątkowe spotkanie z twórczością mistrzów, którzy wyznaczyli najwyższy poziom sztuki kabaretowej w Polsce. Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora stworzyli unikalny miniteatr. Dowcipny, kulturalny, w ciepły sposób opowiadający w piosenkach o ludzkich emocjach, słabostkach, namiętnościach. Bliski naszemu życiu, nam samym i dlatego tak chętnie słuchany i entuzjastycznie przyjmowany przez publiczność. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza