Maja Szewczyk wyróżniona w Krakowie. Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej

Maja Szewczyk i Weronika Wieczorek wystąpiły w przesłuchaniach finałowych VIII Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „KIMA” w Krakowie, wśród 150 laureatów z Polski, nagrodzonych podczas wojewódzkich eliminacji w 10 polskich miastach.

Warte przypomnienia jest, iż Weronika we wcześniejszej edycji tego festiwalu zdobyła 3 miejsce w 2021 roku, Agata Kwiecień otrzymała wyróżnienie w 2019 roku. Festiwal „KIMA” jest na naszej mapie festiwalowej od 2019 roku i będziemy nadal przygotowywać się do kolejnych edycji. Organizatorem Festiwalu „KIMA” jest Stowarzyszenie Passionart w Krakowie, współorganizatorami są: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „NILA” w Krakowie oraz Filharmonia Krakowska.

- Z dumą i radością dzielimy się informacją, iż Maja Szewczyk otrzymała wyróżnienie. To niezwykle motywujące osiągnięcie Mai, która aktywnie rozwija pasję muzyczną. Weronika wykonała cudownie piosenkę, po której zebrała wiele pochlebnych opinii - czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Moryniu. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza