Problemy z kursami autobusowymi. "Pomimo biletu nie mają powrotu, zależne to jest od humoru kierowcy".

Nawet posiadając bilet miesięczny, nie zawsze można trafić do celu - tak twierdzi nasza czytelniczka i mieszkanka gminy Chojna, która opisuje historię swojego syna. 

Uczeń po szkole próbował wrócić do domu, pomimo tego, że miał bilet, kierowca wysadził go w Strzelczynie zamiast w Kamiennym Jazie. Trasę do domu o długości ponad 4 kilometrów licealista musiał pokonać na pieszo. 

- Pomimo biletu nie mają powrotu, zależne to jest od humoru kierowcy - mówi nam Pani Magdalena, która interweniowała w tej sprawie w Administracji Szkół i Infrastruktury Społecznej oraz w PKS Myślibórz, które obsługują kursy. My również będziemy interweniować w tej sprawie. 

- Czy uczniowie z Kamiennego Jazu mają chodzić pieszo czy dojeżdżać z rodzicami? - dodaje Pani Magdalena, od której jeszcze w piątek otrzymaliśmy dodatkową informację - dzwoniłam do kierownika PKS powiedział, że ten kurs jest, że będzie i że porozmawia z kierowcą ale to już jest czwarty lub piąty raz z rzędu gdy ten wedle humoru wykonuje swoją pracę.

Wraz z nowym rokiem rozkład jazdy został zaktualizowany o nowe godziny połączeń. Można go sprawdzić na stronie internetowej www.e-podroznik.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza