Siłownia Power On Gym Chojna zaprasza na Dni Otwarte.

Chcesz odkryć tajemnice zdrowego stylu życia? Zapoznać się z naszymi instruktorami? Zapoznać się z nowościami na naszej siłowni? Zobacz, co przygotowaliśmy podczas naszych dni otwartych na siłowni. 

Power Gym to klub fitness znajdujący się na ulicy Słowiańskiej 2 w Chojnie. Wejście do klubu znajduje się przy wejściu do biurowca firmy Pomot. 
Zapraszamy dna dni otwarte na których czekają na Was: bezpłatne treningi z doświadczonymi instruktorami oraz trenerami, zawody z niesamowitymi nagrodami, warsztaty tematyczne, zajęcia pole dance, darmowe sesje masażu w naszym nowym gabinecie u Kasi Matuszewskiej, możliwość zakupu karnetów z atrakcyjnymi rabatami. i atrakcje dla dzieci.

Dołącz do naszej fit powerowej społeczności i rozpocznij swoją drogę ku lepszemu zdrowiu!

Zapraszamy w weekend 17 i 18 lutego od godziny 12:00. Poniżej prezentujemy program wydarzenia. 

  • 12:00 Warsztaty samoobrony - podstawowe techniki walki z Dominikiem Mazurem - Czarny Pas BJJ , wielokrotny medalista mistrzostw Polski , Europy i Świata. Instruktor Zapasów. Czynny Zawodnik MMA - nie może was zabraknąć na tych warsztatach
  • 13:00 CROSS na siłowni z naszą trenerką i dietetyczą Ania
  • 13:30 Jump it - trampoliny dla dzieci i dorosłych z naszą wyskokową Pauliną
  • 14:00 Zumba to nie tylko ćwiczenia, to uczucie radości i wspólnej zabawy - z Adą z uśmiech nie zejdzie wam z twarzy
  • 14:30 Pumpy - poczujecie siłę i moc ze sztangami z naszą niezastąpiona Dominiką
  • 15:00 Warsztaty z budowania brazylijskich pośladków- dużo wiedzy, dużo nowych ćwiczeń i trików od naszej trenerki Pauli
  • 16:00 Warsztaty z Sexi Dance w stylu walentynkowym z nasz instruktorką Pole dance Angeliką.
  • 16:00 warsztatu z fizjoterapeutą Piotrem Bil "Bóle i ograniczenia obręczy barkowej barkowej - jak sobie z nimi radzić?" Salonu masażu, Pokazowe masaże przez cały dzień otwarty.
  • 17:00 Pole dance dla nowych - przyjdź i sprawdz czy rurka jest dla Ciebie

W dniach 17-18.02 wejście na siłownię jest za FREE ! Przez całe 2 dni obowiązuje rabat - masz dwie opcje . Jesteś totalnie nowy - możesz u nas zakupić karnet ze zniżką 20%

Jesteś naszym klubowiczom i przyprowadzisz kogoś nowego- oboje macie zniżkę 30% O 20:00 zapraszamy na naszą Power onowa imprezkę - do białego rana.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza