Chojna atrakcyjniejsza nawet od Szczecina? Inwestycja w mieszkanie zwróci się znacznie szybciej.

Za mieszkanie od dewelopera w stolicy województwa zachodniopomorskiego - Szczecinie, trzeba zapłacić już nawet ponad 12 000 złotych! W mniejszych miejscowościach cena nowych mieszkań może wynosić nawet mniej niż połowę tej kwoty!

W ostatnich latach ceny nieruchomości mocno poszybowały w górę. Pomimo tego zakup nieruchomości jest wciąż uważany przez wielu Polaków za najlepszą lokatę kapitału. 

Wybierając mieszkanie z oferty przygotowanej przez dewelopera mamy bardzo duży wybór lokali znajdujących się w konkretnej lokalizacji. Możliwość doboru danego metrażu, ilości pokoi czy usytuowania względem stron świata, sprawia, że mieszkanie może być w najmniejszym szczególe dopasowane do preferencji konkretnej osoby. To również gwarancja, że budynek jest wybudowany z zachowaniem najwyższych standardów i obowiązujących przepisów. Do tego dochodzą kilkuletnie gwarancje na materiały i komponenty. 

Przy zakupie nieruchomości, którą chcemy przeznaczyć pod wynajem, warto zwrócić uwagę na stopę zwrotu. Np. ceny wynajmu w Szczecinie i w Chojnie są na podobnym poziomie, jednak kupując mieszkanie w mniejszej miejscowości, szybciej zwróci się jego zakup. 


Trwa drugi etap budowy osiedla Park Wilsona w Chojnie. To największa prywatna inwestycja mieszkaniowa w ostatnich latach w gminie Chojna. Deweloper Park Wilsona Inwestycje Sp. z o.o., zaczyna prace nad kolejnym budynkiem – B1 –, który będzie posadowiony na rogu działki Dworcowej z ulica Wilsona. Według planów budowa ma zakończyć się w lipcu 2025 roku. 

Deweloper kusi konkursem. 

Dla klientów Deweloper przygotował atrakcyjną ofertę skierowaną dla przyszłych mieszkańców. Ogłosił właśnie konkurs dla wszystkich, którzy zarezerwują mieszkanie w II etapie inwestycji. Można w nim wygrać bony na zakupy do sklepu IKEA o wartości 10 000 zł, 8 000 zł i 6 000 zł

Czytaj również: 
Zaczęła się przedsprzedaż mieszkań w drugim budynku na Osiedlu Park Wilsona w Chojnie
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza