Reklama [góra]

Kolejna sieciowa restauracja w Osinowie Dolnym, trwa budowa KFC [Prima Aprilis]


Kolejna restauracja znanej sieci zostanie zbudowana w Osinowie Dolnym. Przy granicy trwa budowa obiektu gastronomicznego KFC. 

Informacja długo była trzymana w tajemnicy, choć prace budowlane już się rozpoczęły. Lokal będzie miał powierzchnię prawie 250 m2, na klientów będzie oczekiwała przestronna sala, gdzie znajdzie się miejsce dla 70 osób przy stolikach. Całość będzie klimatyzowana oraz przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Powstanie również ogródek ze stolikami i parasolami na zewnątrz budynku.

Pierwszych klientów restauracja będzie mogła obsłużyć jeszcze w tym roku, otwarcie jest planowane tuż po wakacjach.

AKTUALIZACJA

Artykuł jest żartem primaaprilisowym, gratulujemy tym, którzy nie dali się nabrać, było jednak kilka osób, które dzwoniły do naszej redakcji w tej sprawie :-)

Dla miłośników jedzenia z KFC pozostawiamy odrobinę nadziei, że być może w przyszłości (tej niedalekiej) restauracja tej marki pojawi się przy granicy. 

10 komentarzy:

 1. No, trochę się wam żarcik nie udał Panowie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nosz qrrrnnna...pobite gary :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Potwierdzone przez Gminę

  OdpowiedzUsuń
 4. KFC przydalo by sie w Osinowie

  OdpowiedzUsuń
 5. W tej gminie nic już nie powstanie; konkurencja ma takie wejścia w organach, że uzyskanie jakiejkolwiek decyzji umożliwiającej inwestowanie na tym terenie graniczy z cudem; a nie zanosi się na to, by ci co są tu od zawsze zainwestowali na nieruchomościach będących ich własnością; nikt nie wyciągnął wniosków po pożarze - wróciły budy i stragany, które są zagrożeniem; czy straż pożarna skontrolowała co się tam dzieje, czy są drogi pożarowe? A co ze ściekami wprowadzanymi do Odry - czy zajmuje się tym właściwa służba - gminna, powiatowa, wojewódzka ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Buda to twoja chata żałosny frajerze!

   Usuń
 6. na fakty nie można się obrażać

  OdpowiedzUsuń
 7. Powstanie tam piękny rynek nowoczesny który swoim wyglądem i estetyką będzie przyciągał klientów już panowie inwestorzy Siatka i Nazimek o to zadbają .

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.