Reklama [góra]"Wpadali" po pijaku i z narkotykami


Aż czterech nietrzeźwych kierowców wpadło podczas policyjnych kontroli na terenie powiatu gryfińskiego w minionym tygodniu. Policjanci zatrzymali również dwie osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające. 

W dniu 28 lipca w jednej z miejscowości na terenie gminy Banie, policjanci z KPP w Gryfinie zatrzymali 22-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu gryfińskiego, który posiadał środki odurzające w postaci marihuany w ilości 0,9 grama.

Dzień później o godz. 10.30 na terenie jednej z miejscowości w gminie Gryfino policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego KPP w Gryfinie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 59-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Gryfino kierował samochodem osobowym marki Volkswagen pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, znajdując się przy tym jednocześnie w stanie po użyciu alkoholu (0,22 promila alkoholu w wydychanym powietrzu ).

W tym samym dniu około godz. 23.45 w Gryfinie, policjanci Ogniwa Patrolowo – In­terwencyjnego zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego, który znajdując się w stanie po użyciu alkoholu (0,40 promila alkoholu w wydychanym powietrzu) kierował samochodem marki Opel Vectra. W chwili zatrzymania mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające w postaci suszu roślinnego marihuany w ilości 1,248 grama.

W środę 2 sierpnia około północy w Gryfinie policjanci zatrzymany został 24-let­ni obywatel Ukrainy, który kierował samochodem osobowym marki Opel Astra w stanie nietrzeźwości (1,95 promila alkoholu w wydychanym powietrzu).

Kilka godzin później, w Gryfinie policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu gryfińskiego, który kierował samochodem osobowym marki Volkswagen Passat w stanie nietrzeźwości (0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu).

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.