Reklama [góra]

Film "Zesłanie" - znamy datę premiery - zobacz najnowszy trailer [video]


"Zesłanie" to film dokumentalny wyprodukowany przez portal Chojna24.pl w którym zebraliśmy wspomnienia trzech mieszkańców powiatu gryfińskiego, którzy w czasie II wojny światowej przeżyli zsyłkę na Sybir. 

Premiera internetowa filmu odbędzie się 7 października, film zostanie udostępniony na naszym portalu w godzinach wieczornych. Wcześniej odbędzie się zamknięty pokaz przedpremierowy w Restauracji Piastowska.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego trailera zapowiadającego produkcję.


Film wyprodukowany przez naszą redakcję to zapis wspomnień Anieli Kikosickiej, Piotra Zarównego i Czeslawy Szot, nasi bohaterowie na daleki wschód Rosji trafili w bardzo młodym wieku. Wszyscy należą do Koła Sybiraków w Chojnie.


Mamy zaproszenia na pokaz przedpremierowy 

Dla naszych czytelników, którzy chcieliby obejrzeć film na pokazie przedpremierowym przygotowaliśmy zaproszenia. Wszystkich tych, którzy chcą wziąć udział w pokazie, który odbędzie się w piątek 6 października o godz. 18 w Restauracji Piastowska prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: redakcja@chojna24.pl (liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

Czytaj również:
Premiera filmu "Zesłanie" jeszcze tej jesieni

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.