Reklama [góra]

Kierowcy uczczą pamieć Łukasza Urbana

Minął rok od tragicznych wydarzeń w Berlinie, gdzie w grudniu 2016 roku doszło do zamachu terrorystycznego na jarmarku świątecznym, pierwsza ofiarą terrorysty był mieszkaniec powiatu gryfińskiego, kierowca ciężarówki Łukasz Urban. Kierowcy ciężarówek organizują się aby uczcić jego pamieć. 

- Powoli zbliża się pierwsza rocznica śmierci Naszego kolegi z firmy Łukasza Urbana. W związku z powyższym chcemy zorganizować wyjazd na cmentarz, aby złożyć kwiaty,zapalić znicze, zatrąbić Łukaszowi w większym gronie niedaleko jego grobu - informuje Łukasz Sikora.

Wszyscy, którzy chcą uczcić pamięć śp. Łukasza Urbana spotkają się w sobotę 30 grudnia o godz. 12 na stacji paliw Moya w Pniewie k/Gryfina, stamtąd udadzą się do Bań.

fot. facebook - Łukasz Sikora
Do zamachu doszło 19 grudnia 2016 roku. Ciężarówka należąca do firmy z powiatu gryfińskiego wjechała w tłum ludzi biorących udział w świątecznym jarmarku w Berlinie. W zamachu zginęło 12 osób, a 48 zostało rannych. Pierwszą z ofiarą był Łukasz Urban. Pogrzeb polskiego kierowcy odbył się 30 grudnia, wziął w nim udział między innymi Prezydent RP Andrzej Duda.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.