Kolarze ścigali się w Rzepinie, zwycięstwo Filipa Hasse i dobry występ zawodników z Bike Team Chojna [foto]

Filip Hasse z Gryfina wygrał kolejne zawody w ramach cyklu Zachodniej Ligi MTB. Tym razem kolarze rywalizowali na trasie maratonu w Rzepinie.

Hasse zwyciężył na dystansie "mega", trasę 40 kilometrów pokonał w czasie 02:19:54. W rywalizacji na tym dystansie wzięło udział blisko 80 zawodników.

W wyścigu na trasie "mini" wygrał Łukasz Michalski z Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka, który dystans 20 kilometrów pokonał w czasie 01:10:53. Na tym dystansie bardzo dobrze zaprezentował się Ariel Kozłowski z Bike Team Chojna, który z czasem 01:17:15 zajął 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Na podium w swojej kategorii stanął również Jan Kozłowski z Bike Team Chojna. W wyścigu P1 na dystansie 15 kilometrów (rodzic + dziecko) kolejny raz, na trzecim miejscu dojechali Agnieszka Kujawska i Igor Kujawski.