Reklama [góra]

Puchar Prezesa koła PZW Odra Chojna dla Marka Wysokińskiego


W niedzielę 10 czerwca na Odrze w miejscowości Ognica koło PZW Odra Chojna zorganizowało zawody wędkarskie spławikowe o puchar Prezesa Koła nr 84. 

Udział w zawodach wzięli m.in. zawodnicy ze Szczecina, Goleniowa i Gorzowa Wlkp. Rywalizacja przez 4 godziny toczyła się w palącym słońcu, a poziom sportowy prezentowany przez zawodników gwarantował emocje do samego końca zawodów. 

Na przestrzeni czterech godzin najlepiej poradził sobie Marek Wysokiński, który uzyskał wynik 18000 g ryb i to w jego ręce powędrował puchar Prezesa Koła nr 84 PZW Odra Chojna. Drugie miejsce zajął Paweł Bucyk z wynikiem 17000 g. Trzecia lokata przypadła dla Marcina Kwiatkowskiego, który uzyskał wynik 14,500 g.

Największą rybę zawodów na minutę przed końcem złowił Paweł Bucyk, którego leszcz ważył 3.240 g. Drugą największą rybą zawodów okazał się leszcz o wadze 3.160 g, złowiony przez Ryszarda Ornata. Trzecie miejsce w rywalizacji o największą rybę zajął leszcz o wadze 2.710 g, który padł łupem Grzegorza Działkowskiego.

Na zakończenie zawodnicy w wyśmienitych nastrojach dokonali podsumowania zawodów, racząc się przepysznym obiadem przygotowanym i dostarczonym przez KAFFE & BAR Krajnik Dolny.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.