Reklama [góra]Przyjdź na 7. urodziny salonu Mona Lisa. Gośćmi będą mistrzowie fryzjerstwa i telewizyjne gwiazdy


Mistrzowie z Akademii Fryzjerskiej Krystiana Gawęckiego i finalista telewizyjnego programu "Mistrzowskie Cięcie" Sebastian Nolan będą gościć w Chojnie w Salonie Fryzjerskim "Mona Lisa". Wszystko z okazji 7. urodzin salonu. 

Urodzinowe wydarzenie odbędzie się we wtorek 26 marca. Salon zaprasza klientów od godziny 11:00. Wszystkie zabiegi w tym dniu będą GRATIS a klienci będą obsługiwani przez mistrzów fryzjerstwa. Ze względu na duże zainteresowanie, uruchomiliśmy rezerwację telefoniczne, wizytę można umawiać pod nr tel. 668 013 483.

To nie koniec atrakcji, ponieważ w salonie będzie również gościć słynna telewizyjna dziennikarka. 

Właściciele salonu serdecznie dziękują klientom za zaufanie i wspólne 7. lat. Rozwijamy się dla Państwa, a nasz zespół cały czas nabywa nowe umiejętności poprzez kursy i szkolenia. Wszystko po to aby spełnić Państwa oczekiwania. Mona Lisa to nowoczesny salon fryzjerski zlokalizowany w samym centrum Chojny. Nowoczesne wnętrze, duży parking, fryzjerzy z olbrzymim doświadczeniem, którzy korzystają z farb i kosmetyków renomowanych marek. Oferta salonu skierowana jest do kobiet, mężczyzn i dzieci.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.