KM Chojna na zawodach w Głogowie. Udało się utrzymać miejsce w klasyfikacji klubowej

W Głogowie odbyła się IV runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie. W zawodach wystartowało 178 zawodników w tym 9 z Chojny. Z powodu rekordowo wysokiej temperatury skrócono czas drugiej serii wyścigów z 15 do 10 minut plus 2 okrążenia. Zawodnicy Klubu Motorowego Chojna utrzymali 5. miejsce w klasyfikacji klubowej.

W klasie MX2C kolejny puchar zdobył Lubomir Sobol zajmując 3. miejsce, a w klasyfikacji generalnej 2, w tej samej klasie Arkadiusz Nowakowski zajął 12. a Grzegorz Ratajczak 19. miejsce.

W klasie MX1C Paweł Adamczyk zajął 8. miejsce – 5. w klasyfikacji generalnej a Krzysztof Perużyński 14. miejsce -14. w klasyfikacji generalnej.

W klasie MX Junior Paweł Zarzecki był 5. i utrzymał 3. miejsce w klasyfikacji generalnej. W klasie MX Masters Dawid Orzechowski zajął 17. miejsce osiągając taką samą pozycję w klasyfikacji generalnej. W klasie Quad Open w pierwszym wyścigu bardzo dobrze pojechali nasi zawodnicy Wiktor Kuśmierczak i Jacek Woźniak zajmując 7. i 9. miejsce, awaria quada wykluczyła Jacka z wyścigu w drugim biegu, natomiast Wiktor był 9. zajmując 7. miejsce w zawodach.

Kolejna runda 28 lipca w Lemierzycach organizowana przez SKM Słońsk. Finał Mistrzostw Strefy Zachodniej odbędzie się na torze w Chojnie 12 października.