Dwa dni zmagań zawodników Victorii Chojna

W ubiegły weekend zawodnicy Victorii uczestniczyli w dwudniowych zawodach, które rozgrywane były w Przelewicach oraz w Świdwinie.

W sobotę w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Przelewice wystąpiła dziesięcioosobowa grupa chojeńskiego Klubu. W kategorii dziewcząt ze szkół podstawowych doskonałe piąte miejsce zajęła Paulina Zagajewska. W kategorii klas I-IV trzecie miejsce zajął Mikołaj Jachowicz. W kategorii klas V-VII pierwsze miejsce wywalczył Patryk Marchewka. Ponadto w tej samej kategorii wiekowej wystąpili: Krzysztof Zawalski, Adam Błażkiewicz, Kuba Eiding, Bartek Kaczan oraz Kacper Kamiński.
W kategorii mężczyzn do lat 30 drugie miejsce zajął Robert Bałachowski, na miejscu 5-8 sobotnie zawody ukończył Michał Olejnik.

W niedzielę natomiast zawodnicy Victorii Patryk Marchewka, Mikołaj Jachowicz i Krzysztof Zawalski uczestniczyli w II WTK Młodzików rozgrywanym w Świdwinie. W turnieju uczestniczyła rekordowa 63-osobowa grupa młodziczek i młodzików województwa zachodniopomorskiego.

W kategorii chłopców 7. miejsce zajął Patryk Marchewka, na miejscu 17. uplasował się Krzysztof Zawalski, na miejscu 31. niedzielne zawody ukończył Mikołaj Jachowicz, który obecnie jest jeszcze "żakiem".

Kolejne zawody, w których wystąpią zawodnicy Victorii odbędą się 7 grudnia w Stepnicy.