Reklama [góra]

Tragiczny finał sylwestra w górach. Nie żyje 25-latek z naszego regionu

Dwóch mieszkańców powiatu gryfińskiego świętowało sylwestra w Szklarskiej Porębie. Do domu wrócił tylko jeden z nich. Łukasz F. został brutalnie pobity, kilka dni później zmarł w szpitalu. 


Do tragedii doszło w sylwestrową noc. 1 stycznia w godzinach nocnych w Szklarskiej Porębie miało dojść do sprzeczki pomiędzy 18-letnim Jakubem K. a 25-letnim Łukaszem F. (wcześniej prokuratura podawała, że ofiara ma 23-lata). 18-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego dotkliwie pobił pokrzywdzonego zadając mu między innymi cios w głowę. Poszkodowany trafił do szpitala, był nieprzytomny. Zmarł kilkanaście godzin później. 

Policja zatrzymała podejrzanego o zbrodnię, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, miejscowy Sąd Rejonowy zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy

W sprawie prowadzone są intensywne czynności dowodowe, zabezpieczono między innymi nagranie z monitoringu z miejsca zdarzenia i przesłuchano świadków. Przeprowadzona została także sekcja zwłok pokrzywdzonego.

Zbrodnia zabójstwa zagrożona jest karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności.


Źródło: Gazeta Gryfińska/Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze

2 komentarze:

  1. Chłopak miał 25 lat poprawcie błąd gdzie wszędzie widnieje na każdym portalu

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.