Reklama [góra]Kandydaci na burmistrza Chojny oddali swój głos [foto] [video]


Do godziny 12:00 frekwencja w całym kraju wyniosła 15,62 %. W województwie zachodniopomorskim frekwencja była niższa niż średnia krajowa i wyniosła 14,42 %. W Chojnie zagłosowali już wszyscy kandydaci na burmistrza. 
Nasi dziennikarze rozmawiali z kandydatami na burmistrza Chojny między innymi o tym, co sądzą o wydłużeniu kadencji do 5 lat oraz jak w ich ocenie przebiegała kampania wyborcza. Zarejestrowane wypowiedzi zaprezentujemy wieczorem po zakończeniu głosowania i zamknięciu lokali wyborczych. 

Przed godziną 12:00 w lokalu wyborczym w internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie głosowała Barbara Rawecka, kandydatka KWW Inicjatywa Samorządowa. 


Chwilę po godzinie 12:00 w Szkole Podstawowej w Krzymowie w towarzystwie małżonki głos oddał Adam Fedorowicz, obecny burmistrz, kandydat KWW Wspólnota Samorządowa. 


Piotr Mróz, kandydat KWW Gmina Chojna dla Pokoleń, o godzinie 14:30 pojawił się w lokalu wyborczym znajdującym się w Szkole Podstawowej nr 2 w Chojnie. Towarzyszyła mu żona. 


Kandydat KWW Prawica dla Gminy Chojna Radosław Stec również swój głos oddał w lokalu wyborczym w Szkole Podstawowej nr 2 w Chojnie, towarzyszył mu syn. 


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.