Reklama [góra]Popularny fast food, chupacabra w chojeńskim lesie i wielkie centrum handlowe - nasze najlepsze wkręty z ostatnich lat


1 kwietnia świętujemy międzynarodowy dzień żartów. Psikusy, celowe wprowadzanie w błąd i "wkręcanie" rodziny i znajomych jest w tym dniu jak najbardziej wskazane. Choć my w tym roku nie wkręciliśmy naszych czytelników, postanowiliśmy przypomnieć nasze najlepsze "wkręty" z ostatnich lat. 


W 2017 roku w ramach primaaprilisowego żartu wypuściliśmy artykuł pt. Drogeria, market i restauracja - jest chętny na budynek po byłym WOPie. Wkręciliśmy tym żartem wiele osób, co ciekawe, po pół roku okazało się, że... pojawił się inwestor, który w pobliżu wybuduje centrum handlowe. Dziś inwestycja jest prawie na ukończeniu a w maju zostaną otwarte pierwsze sklepy.

Rok wcześniej rozbiliśmy bank. W artykule Co grasuje w lesie? Mamy nowe zdjęcia napisaliśmy o... dziwnym zwierzęciu grasującym w lesie pod Chojną. Efekt był taki, że po wielu telefonach do naszej redakcji, nawet z odległych rejonów Polski, informację o tym, że to był żart opublikowaliśmy już po kilku godzinach. 

Żart udał nam się również w 2015 roku, kiedy poinformowaliśmy o tym, że w Osinowie Dolnym powstanie restauracja KFC. Rok wcześniej otworzono tu restaurację innej sieci. Do naszej redakcji zadzwonił jeden z dużych inwestorów związany z tą miejscowością, który dopytywał nas o szczegóły, ponieważ jak stwierdził, negocjował z siecią otwarcie tej restauracji. "Wkręt" się udał ;-) 

Rok temu żart z okazji 1 kwietnia stworzyliśmy wspólnie z księdzem Marianem Agustynem (proboszczem parafii z Morynia, znanym między innymi z zamiłowania do motocrossu). Był to okres świąt wielkanocnych, więc informacja dotyczyła powstania... żywej szopki świątecznej

Dziś z mieszkańców regionu zażartowała z kolei wiosna, za oknem widać było piękne prażące słońce, tymczasem wychodząc na zewnątrz uderzała w nas szara rzeczywistość i przenikliwy chłód ;-) 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.